#2015-12-09 11:11:39 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Cześć! Mam do Was takie pytanko, czy myśleliście w przeszłości o pracy w sądownictwie? Ja niedawno czytałam, czym zajmuje się grafolog i zaciekawiła mnie ta specjalizacja. Ciekawi mnie też to, jakie predyspozycje muszą posiadać wykwalifikowani biegli sądowi. Czy macie jakąś wiedzę w tej kwestii?
#2015-12-09 11:21:19 

dreamwarrior

Użytkownik

Odszukanie najlepszej dla siebie drogi zawodowej to zagadnienie, które aktualnie pochłania mnie w stu procentach. Myślę o wyborze dobrych studiów jak i możliwie najlepszym przygotowaniem się do pracy w wybranym zawodzie. Zaintrygowały mnie niedawno stanowiska w sądzie i laboratorium kryminalistyczne. Trafiłem nawet na ciekawą stronę internetową, na jakiej odnalazłem nieco szczegółów wiążących się z zatrudnieniem na powyższym stanowisku. Chętnie poznam wszystkie komentarze osób, które wybrały taki zawód.
#2015-12-09 11:58:45 

niesamowita_4nita

Użytkownik

Ja mam zamiar trudnić się w przyszłości czymś, co przynajmniej w części okazałoby się dla mnie ciekawe i dawałoby szansę na zadowalające zarobki. Ostatnio długi czas nad tym myślałam i wymyśliłam, że ciekawym pomysłem byłoby badanie narkotyków albo przykładowo wnikliwe badanie dokumentów i materiałów w sądownictwie. Niestety mało na powyższy temat można poczytać w sieci. Liczę, iż ewentualnie na forum pojawi się ktoś, kto będzie w stanie powiedzieć odrobinę więcej na temat zatrudnienia w sądownictwie.
#2015-12-09 12:44:55 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Ciekawe informacje, pomogliście mi, a w szczególności zainteresowały mnie opinie dotyczące tematu biegły językoznawca. Taki językoznawca zajmuje się m.in. cyberstalkingiem oraz badaniem anonimów, co jest bardzo intrygujące. Przy okazji poczytałam, jak wykonuje się badanie ważności testamentu pisemnego, a to w przyszłości może być przydatna. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015