#2015-12-09 09:01:24 

shurumburum

Użytkownik

Witam. Poszukuję łącznika elektrycznego do swojej firmy produkcyjnej. W naszym budynku znajduje się wiele pomieszczeń biurowych i hal, które dysponują odrębnymi obwodami prądowymi. Chciałbym, aby na pomieszczenia, w których pracownicy skończyli pracę nie szedł prąd. Zdecydowałem się na łącznik, ponieważ jest prosty w użytku i skuteczny. Nie chcę też dużo płacić za to rozwiązanie. Co mi polecicie?
#2015-12-09 09:51:22 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Hej. Sprawdź serię produktów Berker 1930. Cała ta seria to łączniki i akcesoria do nich przeznaczone. Dokładnie analizując wszystkie produkty na pewno dobierzesz coś dla siebie. Jakiś czas temu też stałem przed tym wyborem i ta seria rozwiązała cały problem. Słyszałem coś o produktach Berkera z linii B7. Użytkownicy również je bardzo chwalą i polecają.
#2015-12-09 12:04:22 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

A co myślicie o firmie serii F100 firmy? Mam ten sam problem co kolega i słyszałem dużo dobrego nie tylko o Berker, ale również o Gira i mam dylemat, które produkty wybrać. Podajcie jakieś argumenty, które pomogą podjąć nam decyzję. W ostateczności można zamontować produkty obu firm.
#2015-12-09 13:31:09 

yellowSubmarine

Użytkownik

A jaka jest różnica pomiędzy tymi łącznikami? Jak dla mnie to aby on spełniał swoje zadanie, a marka czy model już nie jest ważne. W swojej firmie mam również łączniki ale kilku marek i spełniają swoje zdanie znakomicie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015