#2015-12-11 07:11:51 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Zatrudnię, najlepiej za pośrednictwem jakiejś poznańskiej agencji fotomodelek kilka dziewczyn do sesji promocyjnej firmy. Uprzejmie proszę o polecenie.
#2015-12-11 09:45:03 

yellowSubmarine

Użytkownik

Ja współpracowałam z panią Anią (nazwiska niestety nie mogę podać z oczywistych względów), którą przysłali do mnie z MohoModels. Naprawdę bez zastrzeżeń. Sadze, że jest warta zaufania ta agencja hostess Poznań, czy gdzie chcecie działać? Co do MM jeszcze, to mogę pochwalić ich za profeskę, bo modelka była już „przeszkolona”, wszystko przebiegło bez opóźnień, no a wyniki były bardzo fajne. Grafik się nie napracował :)
#2015-12-11 11:20:48 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Poznań, Poznań. Dziękuję za pomoc, zobaczę, co oferują, przejrzę portfolio i może się z nimi skontaktuję. W razie czego mogłabyś jeszcze polecić jakąś inną firmę? Spodobała mi się strona „Hook Model Agency”, może miałaś z nimi jakąś styczność?
#2015-12-11 13:24:07 

Joanna1980

Użytkownik

Nie, niestety nie, więc nie pomogę :( Jeśli się wahasz, to skontaktuj się z kilkoma i ew. wybierz najlepszą oferte, choć ja bym dzwoniła do tych z Moho… no ale wybór należy do Ciebie. Powodzenia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015