#2015-12-14 09:48:06 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Sztuką jest żyć z pasją i z pasji. Zawsze się powtarza, że zarabianie na hobby to najlepsza rzecz, która możesz nas w życiu spotkać. Ja mam takie szczęście. Od małego czesałam lalki, jednej nawet obcięłam włosy z nadzieją że odrosną, hahaha. Ale nic z tego. To był mój pierwszy – i póki co jedyny – fryzjerski błąd :D. Jak miałam dziewięć lat, mama kupiła mi taki korpus kobiety z długimi włosami. Mogłam do woli czesać włosy, układać, pleść warkocze, kręcić. Do szkoły średniej poszłam oczywiście na profil fryzjerski. Nie chcę iść na studia. Chciałabym otworzyć profesjonalny gabinet fryzjerski. Mam już biznesplan, wynajęte lokum. Teraz przydałoby się je urządzić. Szukam jakiejś dobrej hurtowni kosmetycznej. W tej kwestii nie znam się ani trochę, więc liczę na radę od doświadczonych osób.
#2015-12-14 11:46:32 

niesamowita_4nita

Użytkownik

To super, że masz taką pasję. Studia nie są ci potrzebne, skoro masz hobby i umiejętności. Nie napisałaś, skąd pochodzisz, ale słyszałam że jest dobra hurtownia z akcesoriami kosmetycznymi z Gdańska. Moja ciotka prowadzi salon kosmetyczny i kupuje produkty właśnie tam.
#2015-12-14 13:10:19 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Ja z kolei wiem z autopsji, że jest dobra hurtownia kosmetyczna w Warszawie i to nie byle jaka. Kupuję tam nie tylko ja jako fryzjerka, ale tez moje przyjaciółki zajmujące się pielęgnacją stóp, dłoni, skóry, robią makijaże, paznokcie. Bardzo wszechstronna, każdy profesjonalista znajdzie dla siebie dział. Ponadto profesjonalizm nie jest jednostronny, bo kosmetyki są naprawdę najlepszej jakości. Z tego co wiem, jest cała sieć tych hurtowni w kilku miastach w Polsce, poszukaj – na pewno znajdziesz coś niedaleko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015