#2016-01-04 10:18:32 

golarzFilip

Użytkownik

Mam nietypową prośbę, bowiem chciałbym nauczyć się fachu ślusarskiego, aby samodzielnie prowadzić późnej warsztat. Chciałbym przejąć wiedzę od najlepszych. Które firmy w Poznaniu mogłyby mi pomóc?
#2016-01-04 12:05:20 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Zobacz na stronie http://slusarnia.poznan.pl/ to naprawdę poważna firma i od jej pracowników sporo byś się nauczył. Co ci się uda z nimi załatwić to już pozostaje w gestii twojego działania. Pewnie będziesz musiał porozmawiać z szefem jakiegoś działu albo z właścicielem przedsiębiorstwa.
#2016-01-04 13:28:48 

azalia

Użytkownik

Ambitne sobie postawiłeś zadanie, ale to się chwali. Warto zawsze próbować z najlepszymi, a jest tych firm co najmniej kilka. Wiele z nich prowadzi usługi ślusarskie Poznań ma więc co zaoferować młodym pasjonatom. To także ważna dla nas kategoria usług.
#2016-01-04 15:48:34 

obelix

Użytkownik

Jeśli tak będzie dalej podchodził do tematu to zapewne w najbliższej przyszłości czeka cię mnóstwo zleceń. Pamiętam, że dzięki ambicji i ja doszedłem do tego poziomu na jakim znajduję się obecnie. Warto więc walczyć o swoje marzenia, nawet jeśli na początku wydają się one nieosiągalne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015