#2016-01-12 22:29:15 

miss_masz

Użytkownik

Wybieram się z mężem na wczasy do południowej Azji i lecimy tam z Berlina. Wiecie może ile wynoszą koszty pozostawienia auta na parkingu gdzieś pod lotniskiem w Berlinie? Jak wy dostajecie się na to lotnisko? Jedziecie własnym autem, pociągiem, a może autokarem?
#2016-01-13 01:27:15 

pelikan

Użytkownik

Istnieje sporo firm, które oferują opcję podwiezienia pod lotnisko. Jak mieszkacie w zachodniej Polsce, to raczej bez problemu znajdziecie takiego przewoźnika. Tak na szybko, to usługi tego typu świadczy chociażby firma Rabbit Trans. Po prostu rezerwujecie sobie termin, o określonej godzinie podjeżdża pod wasz dom bus, pakujecie się i podjeżdżacie pod same lotnisko. Nie ma ryzyka, że się spóźnicie, zabłądzicie itd. Poza tym odpada koszt parkingu czy mordęga z walizkami przy podróży pociągiem lub zwykłym autobusem.
#2016-01-13 04:08:26 

rozdymka

Użytkownik

Częścią działalności mojej firmy jest właśnie organizacja wycieczek do Wietnamu, Kambodży, Chin i my korzystamy z usług zaprzyjaźnionego przewoźnika, który podwozi naszych klientów na lotnisko, a później ich stamtąd obiera. Koszt pozostawienia prywatnego auta w okolicach berlińskiego lotniska jest bardzo wysoki i z tego praktycznie żaden Polak nie korzysta.
#2016-01-13 06:36:21 

miss_masz

Użytkownik

A wynajęcie takiego busa dla dwóch osób też pewnie jest kosmicznie drogie. Wiecie może jakie to są ceny?
#2016-01-13 09:09:28 

pelikan

Użytkownik

Większość przewoźników świadczących tego typu usługi oferuje różne zniżki. Zobaczcie na http://przewozy.rabbittrans.pl/promocje . Oczywiście przy większej liczbie przewożonych osób zawsze coś można uszczknąć z ceny, przy dwóch osobach trzeba się po prostu dogadać bezpośrednio z przewoźnikiem. Być może uda się znaleźć jakiś dodatkowych pasażerów i wtedy podroż na lotnisko będzie tańsza? Nie wiem, trzeba pytać i próbować. Moim zdaniem dojazd własnym samochodem jest nieopłacalny.
#2016-01-13 11:28:31 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Ja zwykle jezdze normalnie autokarem albo pociagiem do Berlina i stamtad na lotnisko miejscowa komunikacja lub taksowka, jak się bardzo spiesze.
#2016-01-13 13:53:28 

czekkolada

Użytkownik

Opcja z busem jest bardzo wygodna, już nie raz z tego korzystałam. Jak się wszystko dobrze podliczy to wychodzi podobnie jak byś jechała autokarem, a później taksówką, więc nie ma po co się męczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015