#2016-01-17 20:04:35 

german

Użytkownik

Witam wszystkich. Postanowiłem dać mojej rodzienie wytyczne dotyczące przezentów dla mnie na święta, urodziny i inne okazje i wprost poprosić ich o kupowanie mi książek o podróżach, strasznie lubię takie czytać, oni niby o tym wiedzą, ale nie każdy się na tym temacie zna i nie każdy wie co kupić, żeby było fajnie napisane i interesujące. Moglibyśmy tu razem stworzyć jakąś listę ciekawych książek, które dałbym mojej rodzince, każdy wygra, ja będę miał super ksiażki a oni pomysł na prezent ;)
#2016-01-17 22:34:53 

obelix

Użytkownik

Hehe niby eliminujesz sobie element niespodzianki na każdej imprezie, ale muszę napisać, że nie jest to takie głupie! Nie każdy akurat lubi każdy rodzaj ksiązek, a jak już znajomi podlapia, ze można komus kupowac ksiazki, to dostaje się tak rozne gatunki, ze czasem ma się ochote isc do ksiegarni i wymienic to na cos fajniejszego ;p brutalna prawda. Takie książki podróżnicze, to też numer jeden na mojej liście. Z chęcią dołączam się do postu poprzednika. Ja bardzo lubię czytać Beatę Pawlikowską.

#2016-01-18 00:40:05 

rozdymka

Użytkownik

Tak Beata jest super! Mam chyba wszystkie książki! Tak leciutko się to czyta i zdjęcia jakie fajne! Ja oczywiście polecam Cejrowskiego ;) niewybredny humor i ciekawostki, których nie dowiemy się na lekcjach geografii ;) To jest prawdziwy podróżnik, robi to, bo to kocha całym sercem.
#2016-01-18 03:32:13 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Ja polecam od siebie nowość - Marek Niedźwiecki. Australijczyk. Super się czyta, miałam wrażenie, że dosłownie jestem obok autora :D
#2016-01-18 05:25:23 

rozdymka

Użytkownik

Jeszcze tego nie czytałam, muszę się zaopatrzyć :) Ja polecam też książki National Geographic, wiadomo, można sobie wybrać interesujące nas kawałki świata, bo nie każdy interesuje się całą naszą piękną planetą i jej dobrami naturalnymi i kulturowymi :P
#2016-01-18 06:10:27 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Nie wiem jak się na to zapratrujecie, ale ja lubie czytac fajnie wydane przewidniki po miastach lub regionach. Takie informacje w pigułce plus ma się gotowe punkty na mapie, któe warto zobaczyć. Do tego dokładam często jakieś nieprzewodnikowe ksiażki o wyjazdach do tych miast i mam już podkładkę pod włąsną podróż :)
#2016-01-18 07:21:08 

german

Użytkownik

Widzę, że tamt się rozrasta :) Mam kilka fajnych przewodników, mogę ci polecić :) Książki National Geograhic są super! Dzięki moim wspaniałym rodzicom mam już niezłą kolekcję :)
#2016-01-18 08:38:53 

obelix

Użytkownik

Skoro tak polecacie, to też coś sobie sprawię, bo byłam tak sobie do nich nastawiony :P
#2016-01-18 10:09:29 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Zdecydowanie spórbuj :) Nie zawiedziesz się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015