#2016-01-27 06:28:06 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Z żoną kupujemy powoli meble do nowego mieszkania, które kupiliśmy po ślubie. Przez rok było wynajmowane a my pracowaliśmy za granicą, w uk i dlatego żonie spodobał się tamtejszy styl w starych domach, czyli kwiatki, kwiatki i jeszcze więcej kwiatków. Zgodziłem się na fotele i kanapy w kwiatowy motyw pod warunkiem, że będzie mozna go kiedys zmienic na jakis inny. Nigdzie ale nie ma kanap ze ściąganymi pokrowcami.
#2016-01-27 07:26:14 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

To prawda nigdzie tego nie ma. Nigdzie poza internetami, więc na szczescie nie jestes skazany na życie na łące do końca życia. W moim mieszkaniu stoi taka sofa z pokrowcem dlatego, że mam psa, a jak wiadomo,psy lubią sie kłaść niezależnie od tego czy są czyste czy brudne :)
#2016-01-27 09:17:12 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Gdzie taką znalazłeś? Też jestem zainteresowana ale nie ze względu na psa tylko dzieci. Pokrowce przynajmniej są praktyczne a z czasem trzeba głównie o tym myśleć, a nie tylko o estetyce. Nasza kanapa ma piękny wzorek zrobiony przez blizniaki kredkami pastelowymi...
#2016-01-27 11:23:59 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Jak napisałeś to trosze pobuszowałem w internecie i znalazłem sklep http://blackcatdesign.com.pl/ i faktycznie jest tam taka sofa w kwiaty ze ściąganym pokrowcem. Jak tak teraz zobaczę to w zasadzie nie wygląda to jakoś tragicznie, po prostu w Anglii wszystko w domach starszych ludzi jest w kwiatki, włącznie z meblami i tapetami. Pewnie dlatego sprawiało to taki przytłaczający efekt.
#2016-01-27 12:40:27 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Dzięki, tak to czasem bywa, że jak szuka się jednego to znajduje coś kompletnie innego. Ja zobaczyłam stylizowany stolik kawowy drewniany, który mnie po prostu zachwycił. Jestem dla niego w stanie poświęcić tą staszna kanapę i poczekać do następnej wypłaty :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015