#2016-02-16 09:38:45 

czekkolada

Użytkownik

Cześć. Chciałabym, aby woda pitna w moim domu była czystsza. Trochę zagłębiłam się w temat i chciałabym zakupić filtry do wody pitnej, co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy ktoś kto stosuje filtr mógłby wypowiedzieć się, czy zmienił się smak wody? Zapraszam do dyskusji.
#2016-02-16 10:34:07 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Mam filtr w domu i w zasadzie nic sie nie zmieniło poza tym, że zaniosłem wodę do badań w laboratorium i otrzymane wyniki bardzo mnie zadowoliły. Woda jest kilka razy czystsza niż bezpośrednio z sieci wodociągowej.
#2016-02-16 11:22:28 

rozdymka

Użytkownik

Witam :). Jak tylko urodziłam dzieci to postanowiliśmy z mężem kupić nowoczesną lampę UV do wody wcześniej nie stosowaliśmy filtrów, a pojawiła się dobra okazja na kupno takiej lampy. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, szczególnie kiedy dowiedziałam się że taką samą metodę stosują na oddziale dziecięcym w szpitalu w Warszawie.
#2016-02-16 13:20:35 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Pisałaś, ze mieszkasz w domu więc może zainteresuje Cię własna studnia i uzdatnianie wody? Poczytaj o tym tutaj: http://www.wodawdomu.pl/uzdatnianie-wody-i-dezynfekcja. Sam mam takie urządzenie wraz ze studnią i uważam że warto bo wtedy już dokładnie wiesz co znajduje się w wodzie którą pijesz.
#2016-02-16 14:10:52 

czekkolada

Użytkownik

Ciekawe rozwiązanie, na pewno się nad tym zastanowię. Dziękuję za zainteresowanie tematem i fajną dyskusję :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015