#2016-03-15 04:44:25 

czekkolada

Użytkownik

Chcialabym zadać pytanie szczególnie młodym mamom, które przechodzą właśnie lub są chwilę po karmieniu piersią… otóż moja córka skończyła 7 tygodni, a ja już nie jestem w stanie jej karmić. Próbowałam, pokarm mam, ale z wielu powodów nie dam rady. Kasiunia często ma kolki i koleżanka mi poradziła, że to może być przez butelkę? Proszę, podrzućcie mi jakieś pomysły, co zrobić. Pozdrawiam.
#2016-03-15 07:34:33 

rozdymka

Użytkownik

Też przez to przechodziłam, zresztą dużo kobiet nie może karmić piersią. Ból potrafi być naprawdę fatalny, no i te niegojące się ranki… przede wszystkim zainwestuj kochana w laktator, np. laktator elektryczny Medela, moim zdaniem jest nieoceniony po prostu, sama nie wyobrażam już sobie jakbym miała bez niego przetrwać. Tylko nie bierz takich ręcznych, w twoim stanie zdecydowanie delikatniejszy będzie elektryczny.
#2016-03-15 10:15:38 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Te kolki to faktycznie mogą być od butelki, ale to wystarczy zmienić smoczek na inny. Ostatnio widziałam w sklepie taki smoczek NUK, który imituje swoim kształtem kształt brodawek karmiącej mamy. Podobno też redukuje ryzyko występowania kolek, bo dziecko nie łyka tyle powietrza podczas karmienia. Może warto spróbować? :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015