#2016-03-15 08:36:34 

żarówka

Użytkownik

Cześć, wszystkim, mam bardzo nietypowe pytanie. Czy uważacie, że likwidacja szkół zawodowych była dobrym posunięciem, czy może nie bardzo? Czy to to sprawiło, że nie ma obecnie młodych ludzi chcących szkolic sie na rzemieślników, czy moze to lepiej, ze wszyscy mają kończyć studia, najlepiej logistykę i marketing wszyscy, albo iść do szkół policealnych?
#2016-03-15 10:47:15 

golarzFilip

Użytkownik

Szkołom policealnym na pewno się to opłaciło, bo zamiast zawodówek dostali więcej dofinansowania i więcej ludzi do nich poszło, żeby sobie zrobić technika. Ale fakt, większość młodych ludzi, którzy chcieliby od razu pójść do pracy i robić to co lubią, muszą się uczyć od razu w zakładach pracy. To może i dobrze, moga np zobaczyć na zywo co to są dajmy na to koła i listwy zębate i jak one operują, ale wiedza teoretyczna ze szkoły też była ważna.
#2016-03-15 12:04:51 

żarówka

Użytkownik

Też mi się tak wydaje.
#2016-03-15 12:23:09 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Przepraszam, że się wtrące, ale może wy wiecie gdzie taki początkujący specjalista (mam 19 lat) mogę zobaczyć sobie i poczytać o różnych rodzajach monoreduktorów?
#2016-03-15 15:05:19 

golarzFilip

Użytkownik

Najlepiej na stronie, która je sprzedaje, np tu: http://www.abcnc.pl/motoreduktory. To dlatego, że wszysztkie parametry są wypisane i można się dużo o nich dowiedzieć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015