#2016-03-18 09:44:41 

yellowSubmarine

Użytkownik

Moja nastoletnia córka chodzi do drugiej klasy gimnazjum. Tydzień temu znalazłam u niej w spodniach do prania paczkę papierosów (w połowie opróżnioną). Próbowałam rozmawiać z córką na ten temat, ale ona kompletnie nie chce słuchać i wszystkiego się wypiera. Doradźcie mi, jak jej wytłumaczyć, że musi przestać palić. Może pomógłby psycholog dziecięcy Szczecin – byłby ktoś w stanie polecić mi dobrego specjalistę na terenie tego miasta? Z góry dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego wątku i wszelkie odpowiedzi.
#2016-03-18 10:14:21 

golarzFilip

Użytkownik

Mój syn miał problem z trawką najlepsza w jego przypadku okazała się terapia psychodynamiczna Szczecin ma dobrego specjaliste i jest nim pani która prowadzi gabinet na Nałkowskiej. Leczenie nie było krótkie, trwało łącznie ponad 2 lata ale okazało się skuteczne. Chłopak sam nauczył się zresztą mówić o swoich emocjach co było dużym krokiem naprzód. Uzależnienia nie są łątwe do pozbycia się.
#2016-03-18 11:28:23 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Jeśli potrzebny jest psychoterapeuta Szczecin na szczęście ma wielu specjalistów, ale wy musicie wybrać najlepszego dla was. Porozmawiajcie z kilkoma, po czym zdecydujcie się na jakiegoś. Dobrze sprawdzić jego kwalifikacje, doświadczenie, nawet dyplomy… popytać ludzi w poczekalni, co sądzą. Ja w ten sposób wybrałam swojego terapeutę i jestem zadowolona.
#2016-03-18 12:16:38 

yellowSubmarine

Użytkownik

Dziękuję za rady. Będę działać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015