#2016-03-24 07:55:22 

miss_masz

Użytkownik

Hej, hej wszystkim zmotoryzowanym! Kupiłam sobie nowe moto i konieczne będzie zmienienie opon. Myślałam by kupić opony letnie Bridgestone, mechanik mi je polecił mówiąc, że to bardzo sprawdzona marka. Jak myślicie, ma rację? PS Będę wdzięczna za podrzucenie linka do jakiegoś sklepu, w którym można je kupic tanio i nie martwić się, że z jakością będzie coś nie tak.
#2016-03-24 10:17:23 

golarzFilip

Użytkownik

Witaj motocyklistko ;) a czym jeździsz (tzn będziesz jeździć), bo się nie pochwaliłaś nawet?
#2016-03-24 11:04:13 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Zajrzyj do tego sklepu: http://sklep.opony-kunicki.pl/motocyklowe/, ja u nich kupiłem sobie ostatnio opony przemysłowe Firestone. Dobrze wspominam transakcję. Kontakt ze sprzedającym nie był utrudniony, a opony przyszły jakieś dwa, trzy dni później po złożeniu zamówienia. Nie natniesz się u nich raczej. Mój brat też stamtąd zawsze zamawia, tak właściwie to przez niego trafiłem do tego sklepu.
#2016-03-24 11:46:40 

miss_masz

Użytkownik

Haha, ale przemysłówki to trochę nie bardzo mi potrzebne, koparki nie posiadam żadnej ;) W każdym razie dzięki za linka, popatrzę sobie co mają. Skoro sprawdzny jest przez Ciebie ten sklep to chyba warto. No i ostatecznie myślę, że wezmę te Bridgestone. Co do motocykla, to Kawasaki Ninja będę śmigać już niedługo :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015