#2016-03-29 04:38:34 

pelikan

Użytkownik

witam mam dylemat przenioslem sie ostatnio z bedzina do dobrowy gorniczej i musze zmienic sobie ksiegowego dla swojej firmy. widze ze tu jest tez to samo taks coś tam ale nie wiem szczerze mowiac jak oni to robia czy to sa ci sami pracownicy czy na przyklad nie sa ale mogli by mnie dalej obslugiwac jako ze jestem z tamtego miasta i oni wczesniej mi pomagali.. jak ktos wyjasni to bede wdzieczny
#2016-03-29 05:51:07 

dreamwarrior

Użytkownik

ja w ogule nie wiem o czytm psizesz zadnych przecinkow nic z tego zrozumiec sie nie da
#2016-03-29 06:51:03 

mikser_mocy

Użytkownik

a ty co lepiej piszesz? bez przecinków i bez polskich liter!! tamte biura prawno-rachunkowe w Będzinie i te w tym drugim miescie to jest ta sama firma.. to znaczy oni maja po jednym biurze w kazdym miescie. obsluga ksiegowa, podatkowa, rozliczenia,w szystko elegancko rozpisane i zrobione oddane w terminie koniec kropka.
#2016-03-29 09:10:15 

pluto

Użytkownik

no tak ale ja nie wiem o co panu chodzi bo przeciez wiadomo ze to jest inne miasto inne biuro i beda tez INNI pracownicy. moze na jakis specjalnych warunkach by sie zgodzili zeby tamci pana nadal obslugiwali jesli panu zalezy jesli pan oczywiscie dostarcza dokumenty elektronicznie i oni taka sama drogga je zwracaja podaja dalej i tak dalej.
#2016-03-29 10:00:45 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Z tego co wiem Dąbrowa Górnicza ma też to biuro na wysokim poziomie. Ludzie bardzo sobie chwalą głównie osbługę klienta że to nie jest jak taki zwykły stary polski księgowy tylko fajni mili ludzie ale też już widaż ze z doswiadczeniem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015