#2016-03-31 21:17:45 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Hej wszystkim. Mam potrzebę zafundowania sobie częściowej protezy. Moje górne zęby to wrak. Niestety jeszcze nigdzie nie byłem. Z chęcią najpierw poczytałbym tego co wy macie do powiedzenia w sprawie protez zębowych, ich użytkowania, zakupu, mocowania, kosztów z tym związanych i ogólnych wrażeń. Podzielcie się cennymi informacjami. Pozdrawiam was cieplutko
#2016-03-31 23:59:03 

dreamwarrior

Użytkownik

Witaj. Chłopie na co ty się decydujesz? Nie wiesz, że od protezy z dala? Nie chodzi o sam fakt tego, że masz sztuczne żeby, ale o sam komfort używania. Wszystko włazi pod protezę, robią się stany zapalne, ból przy czymś twardym do pogryzienia. Nie wiem ja bym się nie zdecydował.
#2016-04-01 01:08:37 

niesamowita_4nita

Użytkownik

Witam. Niepotrzebnie sobie obrzydzacie. Proteza to nic strasznego. Jeśli znajdziesz dobrego dentystę protetyka to na pewno dopasuje odpowiednią protezę. Fakt źle dobrana na pewno przysparza kłopotów, ale jak już mówiłam dobry stomatolog się kłania. Życzę powodzenia!
#2016-04-01 03:48:17 

rozdymka

Użytkownik

Jasne, dobrego stomatologa tylko weź znajdź dobrego protetyka Warszawa jest tak duża, że nie trudno wpaść na tych co lubią żerować tylko na kieszeni pacjenta a jego zdrowie mają gdzieś. Moja mama też robiła sobie protezę i do dziś jej nie używa, wydała pieniądze po to aby szczęka pozostała w szklance, bo ją uwiera, spada.
#2016-04-01 05:12:42 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Pewnie twoja mama nie była w tym gabinecie dentalgallery.pl temu ma taką beznadziejną protezę. Jeśli chcesz robić protezę chłopie to tylko tam. Ceny mają dość wysokie, ale komfort siedzenia na ich fotelu, ogólna obsługa i podejście a także proteza nie równają się niczym. W życiu bym się nie zdecydował na protezę robioną państwowo nawet gdyby mi dopłacili.
#2016-04-01 08:10:39 

czekkolada

Użytkownik

Witam. To prawda wiele zalezy od protetyka i gabinetu. Niektórzy minęli się z tym zawodem. Robiłam dwa razy protezę częściową. Jedną robiłam u miejscowego protetyka, który długo się z tym uwijał. Proteza była zrobiona że tak powiem po „patyracku” postanowiłam więc wydać jeszcze raz pieniądze, tym razem dokładnie przeanalizowałam gabinety ich doświadczenie i opinię innych, wydałam więcej pieniędzy, ale dziś mam protezę, której nawet dobrze nie czuję. Nic złego się nie dzieje.
#2016-04-01 10:57:25 

pluto

Użytkownik

A ja tam jestem zdania, że z dala od protez, leczyć się, leczyć i jeszcze raz zapobiegać. Najlepsze jest naturalne uzębienie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015