#2016-04-07 04:42:18 

golarzFilip

Użytkownik

Ostatnio gadałem ze znajomymi o e papierosach i temat zszedł na mody. Widziałem że można sobie zmienić wygląd urządzenia i dodać jakieś różne bajery ale nie zagłębiałem się w temat na tyle żeby mieć świadomośc o modyfikowanych bateriach itd. Myślę że coś takiego przydałoby sie i mi stad moje pytanie gdzie najlepiej kupić takie elementy?
#2016-04-07 06:07:23 

Joanna1980

Użytkownik

Hej, ja co prawda wymieniałam tylko grzałkę do papierosa elektrycznego bo stara troche mnie denerwowała i szczerze przyznam ze nie byla to jakas wielka filozofia. Kupowalam w sklepie MBJ ktory polecil mi kolega zajmujacy sie modami i wszystkim co wiaze sie z tą branżą.
#2016-04-07 06:43:21 

pluto

Użytkownik

Jeśli chodzi o e papieros bateria jest pierwszą rzeczą jaką bym wymienił, bo w połowie modeli dostępnych na rynku montuje się dosyć słabe akumulatorki, które oczywiście pozwalają na normalne palenie, ale czemuby nie wycisnąc z nich wiecej? :D. Poza tym to bardzo wdzięczne urządzenia do modowania bo nie są skomplikowane, łatwe do złożenia i rozłożenia a dostępność części i dodatków jest olbrzymia. Więc polecam zainteresować się tematem bo warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015