#2016-04-07 08:19:02 

miss_masz

Użytkownik

Cześć wszystkim. Bardzo proszę o namiary na dobrą i niedrogą firmę cateringową na której można polegać i serwuje świeże, smaczne potrawy. Słyszałam że firmy które obsługują wesela są szczególnie warte uwagi więc jeśli ktoś był na jakimś weselu gdzie obsługa i jedzenie były w porządku to również proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
#2016-04-07 09:21:26 

golarzFilip

Użytkownik

Wiesz, jeśli chodzi o niedrogi catering na wesele salabella.pl to Warszawa nienależy niestety do najtańszych i musisz liczyć się z pewnym wydatkiem, chociaż są oczywiście firmy które za nieduże pieniadze zrobia wszystko jak nalezy a nawet i wiecej. Osobiscie najbardziej zadowolony bylem z tej obslugi: salabella.pl bo prezentuje bardzo wysoki poziom tak i kultury jak i kuchni, a wiem co mówię bo imprezy organizuję od wielu lat i mam w tym doświadczenie ;)

#2016-04-07 09:35:43 

azalia

Użytkownik

Korzystałam z ich usług cateringowych i również jestem zadowolona. Niska cena, świeże jedzenie i bardzo fajna obsługa która była zainteresowana goścmi i przebiegiem imprezy. Polecam kazdemu komu zalezy na tych rzeczach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015