#2016-04-12 08:50:55 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Moi drodzy doszły mnie słuchy że istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia finansowego z ZUSu w zakresie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie. Słyszałam że wystarczy tylko złożyć wniosek ale najlepiej jest skorzystać z pomocy firm zajmujacych sie tworzeniem takich pism, bo wtedy jest pewnosc ze wszystko zrobiono jak należy i szanse na dofinansowanie wzrastaja. Czy ktos korzystał już z takiej poomocy i mógłby pomóc?
#2016-04-12 09:54:43 

german

Użytkownik

Proszę: diwos.pl. Dzięki nim udało mi się zorganizować szkolenia bhp których bardzo potrzebowałem bo specyfika pracy u mnie wymaga szczególnie takiego wsparcia. Moi znajomi natomiast uzyskali środki za które mogli zmodernizować linię montażową. Nieraz się zdażało że taśma wciągnęła komuś rękaw i gdyby nie czujność współpracowników mogłoby byc różnie. Wiem ze zamontowali kilka nowych, bezpiecznych urzadzen jak rowniez oslony i rozne obudowy na pracujace elementy.
#2016-04-12 11:44:06 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Dofiansowania z ZUS? Chyba coś pomyliliście. To raczej urzędy pracy sie tym zajmuja.
#2016-04-12 12:21:20 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Bardzo dziekuje na namiary i pomoc. Czytałam opinie o tej firmie i rzeczywiście maja wysoką skuteczność i niedużo sobie liczą za pomoc. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015