#2016-05-30 05:33:27 

miss_masz

Użytkownik

Witam! Szukam kogoś (prawdopodobnie pań), kto zaczął własną działalność gospodarczą w domu, opierając się na sprzedaży czegoś przez internet. Trójka dzieci, w tym jedna urocza istotka poniżej pierwszego roku życia, skutecznie ogranicza mi widoki na przedsiębiorczość w jakimś innym wymiarze. Przyjmę każdą życzliwą radę
#2016-05-30 06:54:09 

czekkolada

Użytkownik

Skoro chcesz wiedzieć jak założyć profesjonalny sklep w sieci to sugeruję zajrzeć na super stronę, http://www.aptusshop.pl/ tam znajdziesz nie tylko bardzo praktyczne wskazówki, ale też możesz od ręki zamówić zaprojektowanie i uruchomienie swojej pierwszej platformy sprzedażowej. To powinno być spore ułatwienie, skoro jesteś taka „mało mobilna”. Trzyma kciuki za powodzenie w świecie małego biznesu!
#2016-05-30 07:29:06 

azalia

Użytkownik

Sklep online to firma jak każda inna i uważam, że to świetnie, że również kobiety, które wolą zostać z dziećmi w domu mogą zostać businesswoman. Sama mam trochę inną sytuację, bo pracuje na etacie i jednocześnie sprzedaje sprowadzane z zagranicy produkty online, ale mogę na pewno to polecić. Wkład pracy nie jest duży, a satysfakcja za to nieporównywalna z niczym innym. Do dziś pamiętam moją pierwszą klientkę! :)
#2016-05-30 07:59:56 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Też sprzedaję własnoręcznie robioną biżuterię! Niby robisz mi konkurencję, ale jakoś nie mam serca nie życzyć powodzenia komuś, kto tak się stara łączyć marzenia zawodowe z wychowanie dzieci. Powodzenia!!!
#2016-05-30 08:31:56 

miss_masz

Użytkownik

Dziękuję za zachętę i dobre słowa koleżanki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015