#2016-05-31 05:53:54 

german

Użytkownik

Cześć wszystkim. Razem ze znajomymi organizujemy wyjazd pod namioty na Mazury. Chociaż zostały jeszcze ponad 2 miesiące to ja już wolę być przygotowany i powoli zbieram różne rzeczy. Kupiłem już namiot, dobry scyzoryk, materace i śpiwory, gruby koc, stelaż do parzenia herbaty na tealightach i sporo innych drobiazgów, ale cały czas mam wrażenie ze o czym zapominam. Moze jakis doswiadczony podróżnik mnie oswieci i powie co jeszcze moze sie przydać?
#2016-05-31 08:15:26 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Może jakieś ubrania by się przydały? Na Mazurach można natknąć się na komary, ale nie jest to regułą bo z roku na rok grasuje ich coraz mniej. W kazdym razie ja bym kupiła jakies grube spodnie w stylu bojówki, bluze i grube bawełniane koszulki. Zabezpieczysz sie przed zimnem i przed komarami i kleszczami. Jezeli zamierzacie wyjechac na cos bardziej survivalowego to ekwipunek powinenen byc zupelnie inny ale to Cie chyba nie interesuje.
#2016-05-31 09:37:24 

german

Użytkownik

No własnie – ubrania! Tylko gdzie ja dostanę takie bojówki i bluzy? Kiedys w moim miescie likwidowano jednostke i mozna bylo cos kupic z demobilu ale to bylo dawno. Drugie pytanie – co powinienem dorzucić do sprzetu jesli wyjazd mialby byc surwiwalowy?
#2016-05-31 12:16:28 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Dobre i niedrogie spodnie znajdziesz tu: http://reyoung.pl/35-bojowki-tanie-spodenki-na-lato. Sama kupuje tam ubrania i powiem ci szczerze ze lepszego sklepu nie znalazlam. Ubrania są dobrej jakości i porządnie wykonane. Co do takiego prawidziwego wyjazdu w głęboki las, albo na odludzie to przydałaby ie kuchenka turystyczna, krzesiwa, noże i wiele innych rzecz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015