#2016-06-09 01:28:54 

żarówka

Użytkownik

Cześć, chciałam zapytać się was, czy znacie może jakieś super trwałe płyty na blaty kuchenne? Macie w domach coś bardzo dobrego, co moglibyście polecić?
#2016-06-09 04:01:41 

dreamwarrior

Użytkownik

Hej, ja z czystym sumieniem mogę ci polecić płyty laminowane Egger. Mam je od dawna i nie zauważyłem większych szkód w codziennym użytkowaniu, jak na mnie, są ok. ceny też niczego sobie, jak masz okazję takie kupić, nie wahaj się.
#2016-06-09 05:35:14 

żarówka

Użytkownik

A ja słyszałam od znajomych, że inne są świetne, też laminowane, chyba płyty Kronospan Poznań je prowadził, to znaczy – jakaś firma spod Poznania, bo znajomi tam mieszkają i właśnei o takich płytach wspominali, że bardzo łądne i trwałe.
#2016-06-09 08:01:35 

żarówka

Użytkownik

Powiedzcie tak na serio – czy wg was jest wielka różnica między zwykłą płytą a jakąś ekstra, za większą kasę? Bo nie wiem, czy przepłacać. Firma mi teraz projektuje meble do kuchni i pyta o jakość płyt, rzucają nazwami, a ja cała głupia jestem.
#2016-06-09 08:34:30 

dreamwarrior

Użytkownik

Róznica na pewno jest w trwałości – jak kupisz byleco za parę groszy, to nie uciągnie długo, szybko będziesz miała zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.. szybko stracą ładny wygląd i będziesz blaty zmieniać. Lepiej wydac trochę wiecej i mieć ładne na dłużej, nie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015