#2016-06-10 05:03:37 

dreamwarrior

Użytkownik

Witajcie. Do mojego lokalu za kilka dni przyjeżdża znany wykonawca. Muszę mu zapewnić pełen pakiet dlatego szukam firmy która jest mi w stanie wynająć auto na okres do czterech dni. Chciałbym żeby było w miarę możliwości tanio.
#2016-06-10 07:15:16 

żarówka

Użytkownik

A sprawdzałeś wgl jakieś oferty? Bo piszesz tutaj tak jak byś chciał gotową wycenę. Niestety nie wiemy nic o tym czego potrzebujesz i dlatego ciężko cokolwiek doradzić.
#2016-06-10 07:37:20 

golarzFilip

Użytkownik

Ale po co się tak czepiamy :D Jeżeli chodzi o wynajem samochodow Warszawa to miasto gdzie znajdziesz pokaźną liczbę ofert. To co napisałeś na forum wpisz w wyszukiwarce i bez problemu powinieneś coś znaleźć. Tak btw co to a artysta?
#2016-06-10 09:15:32 

dreamwarrior

Użytkownik

A to taki gitarzysta jazzowy. Sprzedałem naprawdę dużą ilość biletów na jego koncerty i chcę żeby on jako gość dobrze wspominał przyjazd tutaj. Szukałem na różnych stronach ofert ale nie wiem do końca na co się decydować.
#2016-06-10 11:26:45 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Najlepszym czynnikiem przy wyborze takiego samochodu powinna być cena. No chyba, że ten twój gość ma jakieś specjalne wymagania co do samochodu. Ja korzystałem swojego czasu z usług pewnej firmy, ale wiem że już nie istnieje a właściciel robi biznes w innej branży.
#2016-06-10 12:58:36 

dreamwarrior

Użytkownik

Auto ma być duże, koniecznie dwie pary drzwi. Więcej wytycznych nie dostałem więc szukam czegoś spełniającego te dwie. Znalazłem kilka firm i dzisiaj będę prosił o ofertę. Jak by co to wiecie gdzie mnie znaleźć jak by ktoś miał jakieś pytania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015