#2016-06-22 01:18:35 

golarzFilip

Użytkownik

Witam serdecznie. Na wstępie zaznaczę że nigdy nie zajmowałem się przeładowywaniem tirów i nie wiem jakich maszyn obecnie używa się do tego typu prac, ale chciałbym coś wypożyczyć. Wydaje mi się że najodpowiedniejszy będzie zwykły wózek widłowy, ale jeśli macie jakies propozycje, wskazówki to byłbym bardzo wdzięczny.
#2016-06-22 02:13:44 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Z tego co piszesz wnioskuję że najlepszy byłby zwykły wózek widłowy. Należałoby tylko dopytać w wypożyczalni o doradzenie jaki podnośnik byłby najlepszy do rzeczy które zamierzasz przenosić. Są oczywiście specjalistyczne maszyny do tego typu prac, ale jesli nie obsługujesz dziesiątek tirów dziennie to widlak będzie jak najbardziej wystarczający. Jeżeli chodzi o sprawdzoną wypożyczalnię wózków widłowych w Częstochowie Halplast może Cię zainteresować bo mają fajny sprzęt i dobre ceny.
#2016-06-22 03:13:21 

SkaNdaListKa

Użytkownik

W tej firmie mój mąż kupował częsci do podnośnika i był bardzo zadowolony z jakości. Jest on już tak stary że nie wierzyłam w sens jego naprawy ale jak narazie działa świetnie :].
#2016-06-22 05:30:40 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Przepraszam ale znalazłem ich stornę i nie widze tam zadnych informacji odnosnie sprzedaży części. To na pewno ta sama firma?
#2016-06-22 07:35:39 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Tak, sam popatrz: http://www.wozkiczestochowa.pl/czesci . Wózki to wbrew pozorom skomplikowane maszyny, trzeba się na nich naprawdę dobrze znac zeby podejmowac sie napraw, ale jesli czujesz sie na siłach to warto brac czesci od nich bo są oryginalne i niedrogie.
#2016-06-22 08:52:52 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

sory niezauważyłem tej stronki :). Tylko tak hipotetycznie rozważam różne możliwości, samodzielnej naprawy raczej sie nie podejme.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015