#2016-07-06 22:27:17 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Cześć, prowadzę firmę i całkiem niedawno zdecydowałem się na zaistnienie w sieci. A przyznam, że przydałby mi się podpowiedź dotycząca przechowywania danych. Gdzie i jak mogę o nie zadbać, żeby ich nie stracić? Miałem już złe doświadczenia ze sprzętem po awarii którego wszystkie dane przepadły.
#2016-07-06 22:51:49 

azalia

Użytkownik

Nie zdecydowałeś się na pomoc IT? Znam dobre usługi informatyczne Kraków to pod tym względem dobre miejsce na szukanie tego typu rozwiązań informatycznych i doradztwa IT.
#2016-07-06 23:45:30 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Żeby mieć dobry backup i nie martwić się o dane to polecam wybrać jakąś opcję z archiwizacją danych i gwarancją ich późniejszego odzyskania.
#2016-07-07 02:17:49 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

A gdzie tego typu dane są potem przechowywane, orientuje się ktoś?
#2016-07-07 04:11:48 

golarzFilip

Użytkownik

Organizując firmę w necie trzeba postarać się o profesjonalistów w tym zakresie. Mnie też się wydawało, że wiem jak ogarnąć temat a potem miałem problemy z odzyskaniem swoich danych. Ja akurat skorzystałem z pomocy indata solution a ich warszawskie data center funkcjonuje bardzo dobrze, tj. mają swoje centrum serwerów, w których przechowywane są dane klientów. Warto się zwrócić z pomocą do specjalistów i pozwolić na przechowywanie danych w bezpiecznym miejscu.
#2016-07-07 06:28:27 

miss_masz

Użytkownik

Jeśli chcesz prowadzić firmę i nie martwić się o dodatkowe zabezpieczenia czy problemy wynikające z kiepsko działającego sprzętu to radziłabym zorientować się czym są tablety biznesowe i wybrać taki sprzęt, który nie jest zabawką a konkretnym narzędziem pracy. Bo jak się domyślam, pewnie miałeś laptopa albo co gorsza komputer stacjonarny i nie zrobiłeś kopii zapasowej.
#2016-07-07 09:05:45 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

No racja, całkowicie się zgadza. Mój błąd. A nie myślałem dotąd, żeby kupić konkretny sprzęt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015