#2016-07-10 21:50:13 

rozdymka

Użytkownik

Witajcie kochani. Kieruję swoje pytanie do wszystkich sympatyków zdrowego stylu życia. W naszej rodzinie nurt pro eko dopiero się zadomowił. W zasadzie jeszcze niewiele wiemy i chcielibyśmy nieco zagłębić tę wiedzę. Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyście chcieli podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat produktów i możliwości, które sprawią, że życie staje się zdrowsze. Pozdrowienia dla was
#2016-07-10 23:52:23 

czekkolada

Użytkownik

Witaj. Bycie eko nie jest łatwo. Trzeba się trochę wysilić by znaleźć odpowiednie produkty. Generalnie można polecić większość sklepów internetowych ze zdrowymi produktami żywieniowymi. Dla mnie eko są te, które zawierają wyciągi roślinne, zioła, ziarna, czy całe produkty. Ja niestety choruję na celiakię, dlatego dla mnie tylko i wyłącznie produkty bez glutenu zdają egzamin.
#2016-07-11 01:21:06 

żarówka

Użytkownik

Witam. Produkty eko to tak jak koleżanka wyżej podpowiedziała te z dodatkiem naturalnych składników. Polecam właściwie bakalie, które jak dla mnie są produktem wielozadaniowym! Ja, co prawda nie choruję, ale też wybieram głównie produkty bezglutenowe Sklep internetowy, z którego kupuję między innymi olej lniany oferuje wiele produktów dla osób chorujących na celiakię. Lubię jeszcze herbaty typu yerba mate.
#2016-07-11 03:46:49 

czekkolada

Użytkownik

Yerba mate też uwielbiam :D. Zapomniałam dodać, że różnorodne produkty posiada sklep nasze zdrowie, z resztą podam adres będzie prościej https://sklepnaszezdrowie.pl/. Będziecie mogły same ocenić ilość dobrych produktów. Jeśli chodzi o cenę, bo pewnie ktoś o to zapyta, to nie ma co się bać, są przystępne. Kiedyś widziałam droższe produkty eko w sklepie stacjonarnym. Ale mi smaka narobiłaś na herbatkę ;D
#2016-07-11 06:15:34 

pelikan

Użytkownik

Witam. Produkty eko są akurat dość specyficzne. Ja bym polecił produkty zbożowe. Lubię korzystać też z wszelkiego rodzaju olejów, głównie olej kokosowy. Ma wysoką temperaturę dymienia, temu najlepszy. Lubię ponadto kiełki, zwłaszcza w kompozycjach sałatkowych.
#2016-07-11 08:22:29 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Żeby facet lubił produkty eko, no, no niesamowite. Godne naśladowania :D. Ja dodałabym do tego wszystkiego także i amarantus. Przejrzałam sklepowe oferty, co polecałyście i jest https://sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Najwyzszej-jakosci-amarantus-sklep-internetowy-Nasze-Zdrowie/4. Dla mnie ten dodatek jest niezastąpiony. To najlepszy z możliwych błonników, a ponadto lekki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015