#2016-07-18 05:30:03 

azalia

Użytkownik

Pilnie potrzebuję pomocy! Z powodu awarii komputera straciłam bardzo ważne dla mnie pliki – były to fragmenty mojej pracy magisterskiej, którą musze skończyć w ciągu najbliższych czterech tygodni. Jeśli nie odzyskam skasowanych materiałów, to nie wyobrażam sobie, jak obronię magisterkę. Gdzie mam udac się po pomoc?
#2016-07-18 05:38:49 

golarzFilip

Użytkownik

spokojnie, z pomocą doświadczonej firmy komputerowej z pewnością dasz radę odzyskac swoje pliki. polecam Ci zapoznac się z ofertą przedstawioną na stronie http://bezpiecznylapek.pl/oferta/odzyskiwanie-danych/. firma, która proponuje tutaj swoją usługę odzyskiwania danych, działa skutecznie i profesjonalnie, a za wykonanie usługi nie pobiera wysokich opłat.
#2016-07-18 07:20:07 

azalia

Użytkownik

Dobrze, w takim razie jak najszybciej skontaktuję się z tą firmą. Mam nadzieję, że uratuje ona moją pracę. A ty miałeś kiedyś podobny problem jak ja teraz?
#2016-07-18 08:03:08 

golarzFilip

Użytkownik

no niestety miałem. straciłem wiele zdjęc z karty SD, ale dowiedziałem się, że własnie ta firma zajmuje się również skutecznym odzyskiwaniem danych z karty i skorzystałem wówczas z jej pomocy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015