#2016-07-25 03:48:11 

rozdymka

Użytkownik

Witam wszystkie brzuchate :D Czy znacie może jakieś sklepy internetowe, gdzie mozna znaleźć ladna i w miare tania odziez ciazowa?? Ubrania ciazowe maja to do siebie, ze sa bardzo drogie, a troche szkodami pieniedzy na cos, co bede nosila praktycznie chwile... Z gory dziekuje za podpowiedzi!
#2016-07-25 05:37:36 

czekkolada

Użytkownik

To prawda, ogolnie rzecz boriac odziez ciazowa jest bardzo droga... Ale nie musisz kupowac specjalnych ubran dla kobiet w ciąży... w sieciowkach znajdziesz mnóstwo rzeczy, ktore nadaja się dla kobitek z brzuszkiem.
#2016-07-25 06:14:09 

miss_masz

Użytkownik

Niby tak, w sieciowkach jest aktualnie duzo ciuchow typu oversize, jednak ja jestem zwolenniczką sklepow, ktore proponuja odzież specjalnie dla kobiet w ciazy. Oczywiscie nie chodzi o to, aby kazda czesc garderoby specjalnie kupowac, bo to bez sensu... ale np ubrania do pracy, spodnie czy bardziej eleganckie rzeczy tworzone z mysla o kobietach w ciąży właśnie, zawsze są lepiej skrojone i lepiej lezą.
#2016-07-25 07:55:51 

czekkolada

Użytkownik

Wydaje mi sie, ze nie warto przepłacać, ale każdy ma swoje zdanie :)
#2016-07-25 09:34:20 

miss_masz

Użytkownik

Oczywiście, nikt nie lubi przepłacać :) Ja jednak ufam sprawdzonym internetowym sklepom z odzieżą ciążową. Dobrze skrojone, ładnie leżą a do tego cena w takich sklepach online często nie rozni sie od cen w sieciowkach (czesto rzeczy są wręcz tańsze).
#2016-07-25 09:58:07 

azalia

Użytkownik

Teraz jest tyle pięknych ciuszków dla nas ciężarnych, że trudno sie oprzec :) ja jestem zwolenniczką sukienek, sukni i spodnic. Uwazam, sie w zwiewnej czy to bardziej podkreslajacej brzuszek, kazda mamuska bedzie wygladac pieknie!
#2016-07-25 12:27:27 

żarówka

Użytkownik

Ja tam jestem zwolenniczka spodni, mam i biodrowki i spodnie z wysokim stanem i tez kupuje je w sklepach z odzieza dla kobiet w ciąży. Wazne, żeby takie spodnie byly przede wszystkim bezpieczne i wygodne. A najlepiej jak do tego sie jeszcze w nich pieknie wyglada :D
#2016-07-25 13:54:51 

rozdymka

Użytkownik

A macie jakieś sprawdzone sklepy? Cos godnego polecenia w rozsądnej cenie?
#2016-07-25 15:03:06 

żarówka

Użytkownik

Wszystkie spodnie kupiłam w sklepie interneetowy, więc spokojnie zakupy robisz online – nie ma nic wygodniejszego! Jestem super zadowolona z kupionych w necie spodni, planuję kupic jeszcze jedne. Ceny tez sa w porzadku, można znalezc ubrania nawet za około 50 zł za dobrej jakości, ładne spodnie ciazowe to bardzo malo!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015