#2016-08-02 01:27:23 

obelix

Użytkownik

Witajcie ludziska. Wpadł mi dziś do głowy pomysł, aby pokombinować z remontem w łazience. Niestety po głębszych zastanowieniach będę musiał bardziej wziąć pod uwagę kwestie hydrauliczne. Trzy lata temu kupiłem dom, ale do remontu i poprzedni właściciele jak widać dziś mieli za nic porządek w rurach. Co powinienem zrobić, jako pierwsze, bo już się pogubiłem. Czy jest jakiś dobry sklep, gdzie można by kupić wszelkie niezbędne akcesoria? Zdecydowanie nie lubię przechadzać się po wielkich halach marketowych. Jestem zwolennikiem szybszych zakupów.
#2016-08-02 02:55:25 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Cześć, to tak samo jak ja, też nie znoszę zakupów w tych marketach. Ja zazwyczaj odwiedzam sklepy internetowe. Jeśli chodzi o hydrauliczny to wiele osób poleca sklep Mikas. Tam z pewnością znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria niezastąpione do hydrauliki.
#2016-08-02 04:47:58 

Joanna1980

Użytkownik

Hej. Widać nie tylko ja z mężem robimy zakupy w tym sklepie. My kupiliśmy tam system zaciskowy, zresztą właśnie ten http://e-mikas.com.pl/pl/c/System-zaciskowy-Viega/29 . Też musieliśmy trochę pogłówkować z remontem w kwestii hydrauliki, dlatego mogę potwierdzić, że w tym sklepie znajdzie się wszystko czego potrzeba. A jeśli chodzi o zakupy, to ja je uwielbiam, a wielkie hale marketowe mnie nie odstraszają ;) pozdrawiam gorąco.
#2016-08-02 06:55:32 

german

Użytkownik

Cześć. To ja podbijam temat i przybijam piątkę. Też u mnie stanęło na hydraulice. Nie wiecie czasem, czy w tym sklepie można zakupić kształtki hydrauliczne ? Szczerze to powoli mam już dość. Bałagan jest wszędzie, a końca nie widać. Zdaje się, że to są właśnie uroki remontowe.
#2016-08-02 09:47:57 

mikser_mocy

Użytkownik

Dzień dobry. Ja również miałem okazję korzystać z tego sklepu. Znalazłem tam wiele przydatnych narzędzi do podłączeń hydraulicznych, grzewczych i innych. Musiałem skorzystać z tego sklepu, bo u mnie w mieście nie mieli takich części co potrzebowałem. Kupiłem też czujniki i danfosy. Zdaje się, że kształtki też były w ofercie katalogu sklepu, tak więc, będziesz musiał kolego sobie przejrzeć co i jak. Dobrze, że są takie sklepy internetowe, bo człowiek by się pogubił chodząc po całym mieście w poszukiwaniu śrubek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015