#2016-08-04 02:00:54 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Mam w planie otworzyć gospoadarstwo agroturystyczne w posesji, którą dostałem od moich dziadków. Robię małe rozeznanie na rynku i spradzam ceny poszczególnych pozycji. Jedną z nich są meble. Muszą być klimatyczne, względem otoczenia, a jakim się znajdą. Gdzie kupie fajne pozycje nawiązujące do wiesjkiej kultury.
#2016-08-04 03:01:36 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Wiejskie klimaty to jest to co lubię. Każdego roku, zamiast pchać się nad zatłoczone morze czy góry jeździmy z rodziną do gospodarstw agro. Tam dzieci mają gdzie się wyszaleć, a rodzice mogą spokojnie odpocząć.
#2016-08-04 05:24:24 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

No ja też kocham takiej miejsca, dlatego zdecydowałem się na otwarcie własnego, a że mam takie możliwości lokalowe, to nawet się długo nie zastanawiałem :)))
#2016-08-04 06:42:00 

pelikan

Użytkownik

Dobre meble kupić w sklepie meblex-rawicz.pl, w którym już kilka razy robiłem hurtowe zakupy. Generalnie są wszystkie możliwe style, więc na pewno i dla siebie coś wybierzesz. Według mnie nawet jeśli to ma być gospodarstwo agroturystyczne, to łóżko nowoczesne może się tam znaleźć. Ja bym na takim wolał spędzić noc poza domem.
#2016-08-04 07:04:57 

azalia

Użytkownik

I może nowoczesne stoły też by się przydały. Albo jeszcze inaczej bym zrobiła na Twoim miejscu. Część pokoi zrobiłabym w nowoczesnym stylu, a część w styli retro. Wtedy masz dla każdego coś miłego :)))
#2016-08-04 09:38:03 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Bardzo rozsądne podejści z Twojej strony. Ja kupię meble w sklepie online, o którym pisał kolega wyżej, więc dostęp do obu rodzajów będzie bardzo ułatwiony :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015