#2016-08-05 02:15:26 

Joanna1980

Użytkownik

Cześć. Moja koleżanka Justyna ma trzyletniego synka, Błażeja. Ostatnio wygrali dużą sumę pieniędzy w jakimś konkursie i ta gotówka spadła im autentycznie z nieba. Zasługują na nią, potrzebują jej. Justyna powiedziała, że da mi tysiąc złotych i mam iść z Błażejkiem na zakupy. Co kupić dla chłopca? Nie mam pojęcia, na co przeznaczyć te pieniądze ale ona uparła się, że zakupy z ciocią to świetny pomysł.
#2016-08-05 03:18:20 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Też nie wiem. Chyba łatwiej jest wybrać prezent dla dziewczynki. Nie mam pojęcia, co kupić dla chłopca. Serio, czarna dziura. Może jakiś samochód, zdalnie sterowany statek, coś takiego. Da to dziecku dużo frajdy, wiem z autopsji.
#2016-08-05 04:38:29 

azalia

Użytkownik

Masz tak dużo funduszy i jeszcze się zastanawiasz? Są specjalne samochody dla dzieci, każdy chłopiec będzie zachwycony takim prezentem, a nie wydasz na niego nawet połowy przeznaczonej na prezenty dla chłopca sumy. Tylko po zakupie takiego samochodziku potrzeba kontroli, bo dziecko nie powinno bez nadzoru dorosłych poruszać się zabawkowym pojazdem.
#2016-08-05 05:26:17 

rozdymka

Użytkownik

Samochód to dobry pomysł. W końcu niech dziecko w procesie socjalizacji uczy się przyszłych ról. Może łatwiej zda w przyszłości prawo jazdy :D.
#2016-08-05 05:47:44 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Dla dzieci w tym wieku to tylko zabawki i wózki spacerowe. nie wydawaj przeznaczonych pieniędzy na ubrania, bo dziecko naprawdę wyrośnie z nich szybciej, niż Ci się wydaje. Z kolei dobry wózek trochę kosztuje, a wciąż zostanie Ci trochę pieniędzy, nawet gdy kupisz jeszcze ten samochód. Lepiej kupować praktyczne rzeczy, a wózek jest potrzebny każdemu dziecku. Chyba się ze mną zgodzisz. Możesz mu kupić jeszcze trochę zabawek, niech chłopak się nacieszy wolnością i beztroską. Ja osobiście nie miałam dzieciństwa.
#2016-08-05 08:41:28 

Joanna1980

Użytkownik

Zasmuciło mnie to, co napisałaś w ostatnim zdaniu. Myślę, że nie jesteś z tym sama – takie szczęście w nieszczęściu, że ktoś dzieli nasz smutny los. Jednak, dzięki za rady dziewczyny. Wciąż zostanie mi sporo pieniędzy więc po prostu Błażej sam sobie coś wybierze może. Dam mu wolną rękę! A niech ma, póki jest mały! Haha, potem nie będzie miał już tak łatwo ani z ciocią, ani z żadną inną kobietą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015