#2016-08-11 02:03:13 

pelikan

Użytkownik

Cześć wszystkim. Szukam sprawdzonego i niedrogiego sklepu z kosiarkami. Chciałbym mieć dużo alternatyw do wyboru wiec prosze o polecenia takich z szeroki asortymentem. Najważniejsze – przede wszystkim proszę o sklepy online.
#2016-08-11 04:35:55 

czekkolada

Użytkownik

Sory ale nie pomogę bo nie zamawiam takich rzeczy przez internet. Uważam że w sieci możesz sobie kupić buty albo bluze ale droższe rzeczy, większe gabarytowo lepiej jest kupować na żywo bo masz wtedy pewność że nie bierzesz kota w worku.
#2016-08-11 07:01:17 

miss_masz

Użytkownik

Co ty gadasz :D? Nigdy nie słyszałam podobnych bzdur. Większość rzeczy dziś kupuje się przez internet, regulacje odnośnie reklamacji i zwrotów zostały tak uproszczone że nie ma najmniejszego problemu z odmianą niechcianego albo uszkodzonego towaru. Osobiście od lat kupuję przez internet i z roku na rok zamawiam więcej, zasadniczo tylko spożywkę biorę w sklepach chyba ze trafie akurat na jakas dobra promocje. To wszystko z prostego powodu – w sieci jest o wiele taniej. Żeby nie oddalac sie od tematu to polecam zajrzeć tu - http://www.agrotech-poznan.com.pl/o-firmie.html. Jeden z najstarszych i najbardziej polecanych sklepów z urządzeniami i narzędziami ogrodniczymi. Pozdrawiam.
#2016-08-11 07:49:55 

pelikan

Użytkownik

Nie wiem skąd u ludzi takie obawy związane z zakupami przez internet. Też od lat kupuję w sklepach online i na serwisach aukcyjnych i nigdy nie miałem zadnych problemów. Towary zawsze dochodziły, jesli wybrałem coś co mi sie pozniej nie spodobalo to odmieniałem i tyle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015