#2016-08-28 23:35:39 

dreamwarrior

Użytkownik

Potrzebny mi stabilny, dobry i niedrogi serwer VPS z możliwością darmowego przetestowania. Chcę postawić coś co może nastręczyć problemów wiec zależy mi na możliwości spróbowania czy uda sie to pociągnąć.
#2016-08-29 02:15:36 

żarówka

Użytkownik

Polecam założenie serwera www na hekko.pl. To jedna ze starszych firm w tej branzy na której mozna polegać. Pracują tam prawdziwi profesjonaliści co po prostu widać po jakości usług. Oczywiście oferują test VPS więc bedziesz miał okazję sprawdzenia wszystkiego w środowisku maksymalnie zbliżonym do rzeczywistego.
#2016-08-29 04:05:57 

dreamwarrior

Użytkownik

Dzięki bardzo za odpowiedź. Jak długo trwa u nich rejestracja domeny?
#2016-08-29 06:18:33 

żarówka

Użytkownik

Zależy jaka to będzie domena rejestracja trwała w moim przypadku bardzo krótko ale dokładnie nie pamietam ile bo było to dawno. Właśnie zdałam sobie sprawę że musiało to być wieki temu. Wszędzie gdzie tylko mogłam szukałam informacji jak przenieść domenę do innego operatora i pomógł mi wtedy mój znajomy polecając mi tę firmę. Podczas tego wieloletniego stażu nie wydarzyło się nic co mogłoby mnie zniechęcić, zdenerwować albo sprawić że nikomu bym ich nie poleciła. A musisz wiedzieć że bardzo łatwo doprowadzić mnie do stanu „niegrywalności” :P.
#2016-08-29 09:16:07 

dreamwarrior

Użytkownik

Kontaktowałem się z nimi i już wszystko jasne. Dzięki Tobie podjąłem dobrą decyzję :D. Jutro zaczynam testy, trzymaj koniecznie kciuki. Pozdrawiam i jeszcze raz pięknie dziękuję, jeśli cię to interesuje to mogę ci na priva zdać relację jak poszło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015