#2016-09-12 02:08:32 

rozdymka

Użytkownik

Szukałam bardzo długo takich mebli i trafiłam jak na razie tylko na jedną stronę gdzie można coś takiego dostać. Może ktoś ma w tym doświadczenie i może mi powiedzieć gdzie kupię coś takiego? Nie ukrywam że temat jest dość pilny więc będę wdzięczna za szybkie odpowiedzi ;)
#2016-09-12 03:09:40 

pelikan

Użytkownik

Zamawiałem regały na http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/regaly-przesuwne/ i z tego co widziałem to była też tam taka kategoria z meblami medycznymi. Wejdź sobie na stronę i zobacz. Firma bardzo rzetelna i profesjonalna więc nie musisz się martwić o to jaki towar otrzymasz. Zawsze najwyższa jakość w dobrej cenie ;)
#2016-09-12 04:13:58 

czekkolada

Użytkownik

Śmiało wchodź na stronę i zamawiaj. Sama zamawiałam u nich meble medyczne i jestem niesamowicie zadowolona.. Meble są z bardzo dobrego materiału, mega wytrzymałe i stoją sobie już tak trzeci rok i nic się z nimi nie dzieje. Polecam bo jeżeli chcesz się z kimś dogadać na prostych i czytelnych zasadach to właśnie z nimi, dodatkowo ta cena, coś cudownego :D
#2016-09-12 06:58:08 

mikser_mocy

Użytkownik

Zamawiałem jakiś czas temu u nich szafki. Cena przy zakupie kilkudziesięciu sztuk była dużo niższa od standardowej dlatego zdecydowałem się na zakup. Po jakimś czasie jedna szafka pracownicza została zdewastowana i musiałem dokupić jedną sztukę. Firma zrobiła mi specjalną cenę, jeszcze niższą niż przy zakupie dużej ilość tylko po to żebym był zadowolony ze współpracy. I wiecie co? Jestem niesamowicie zadowolony bo z takim podejściem do klienta mogą wiele zdziałać :)
#2016-09-12 08:24:31 

rozdymka

Użytkownik

W takim razie bardzo wam dziękuje za te odpowiedzi. Nie mam czasu rozmyślać czy to dobry wybór czy nie ale skoro tak mi to wszyscy polecacie to czemu nie, musi coś w tym być chyba :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015