#2016-10-03 03:52:20 

mikser_mocy

Użytkownik

Hej. Co sądzicie o przedsięwzięciu, jakim jest budowa własnego basenu w ogrodzie? Czy jest to opłacalna inwestycja, czy lepiej dać sobie spokój i korzystać regularnie z ogólnodostępnych pływalni, chcąc być w dobrej formie?
#2016-10-03 05:13:46 

pluto

Użytkownik

Wydaje mi się, że budowa własnego basenu jest kusząca, niemniej jednak jest to dość droga i czasochłonna inwestycja, a potem utrzymanie basenu w dobrym stanie też wymaga wiele pracy. Dlatego ja raczej nie zdecydowałbym się na własny basen.
#2016-10-03 06:56:34 

obelix

Użytkownik

a ja w pewnym momencie miałem dosyc ogólnych pływalni, gdzie było tłoczno, hałaśliwie i mało komfortowo. zdecydowałem się na budowę basenu ogrodowego z zadaszeniem i nie żałuję. budowa nie trwała długo i nie była bardzo droga, a dzięki temu korzystam z basenu, gdy tylko mam ochotę, natomiast do prac związanych z jego czyszczeniem szybko się przyzwyczaiłem.
#2016-10-03 08:07:59 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Dla mnie lepszym rozwiązaniem niż kopanie niecki basenowej i budowa basenu kąpielowego są wanny ogrodowe, które wydają mi się tańsze i mniej wymagające w utrzymaniu. Właśnie przymierzam się do zakupu takiej wanny, by relaksowac się w niej razem z moją rodziną.
#2016-10-03 10:10:50 

obelix

Użytkownik

dla mnie basen to nie tylko źródło relaksu, ale również sposób na utrzymanie dobrej formy fizycznej, gdzie można swobodnie popływać, dlatego nie zamieniłbym swojego basenu na wannę ogrodową. musze tylko pamiętać o regularnym jego czyszczeniu przy pomocy kupionej w firmie BASENY-IWO.PL profesjonalnej chemii basenowej. o serwisowaniu basenu równiez nie zapominam.
#2016-10-03 12:23:44 

mikser_mocy

Użytkownik

Ja też prawdopodobnie zdecyduje się na budowę własnego basenu w ogrodzie. Mam dość korzystania z ogólnych pływalni, a skoro mówisz, że nie jest to tak bardzo drogie przedsięwzięcie, to sadzę, że warto je podjąć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015