#2016-10-27 04:09:57 

rozdymka

Użytkownik

Witajcie. Piszę do Was z bardzo ważną sprawą. Otóż, przylatuje do naszej firmy ważny klient z zagranicy, którego chcielibyśmy odpowiednio ugościć. Ląduje na lotnisku w Krakowie-Balice w późnych godzinach wieczornych. Niestety nie mamy możliwości odebrać go osobiście, więc chcielibyśmy mu zapewnić komfortowy transport z lotniska prosto pod hotel. Taksówka nie wchodzi w grę. Chcemy, aby to był elegancki samochód z kierowcą. Czy znacie sprawdzone i godne polecenia firmy zajmujące się wynajmem aut osobowych wraz z kierowcą, które oferują transport z lotniska do miasta? Cena nie gra roli. Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi.
#2016-10-27 06:35:30 

czekkolada

Użytkownik

Witaj. Istnieje kilka fajnych firm oferujących takie usługi w Krakowie. Sama korzystałam niedawno z jednej i byłam bardzo zadowolona. Firma nazywa się Rent Kraków i oferuje bardzo wiele modeli samochodów, także bardzo ekskluzywnych. Podstawiają samochody właśnie na lotnisko Balice, a więc dla ciebie to idealne rozwiązanie.
#2016-10-27 07:46:10 

german

Użytkownik

Witam. Zgadzam się z moją poprzedniczką. Korzystałem z usług tej firmy w celu wypożyczenia samochodu z lotniska i wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie. O umówionej godzinie czekał samochód z kierowcą, który odwiózł nas prosto do hotelu. Poza tym zamówienie takiej usługi można załatwić telefonicznie bez zbędnych formalności.
#2016-10-27 08:14:22 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Dzień dobry. Również korzystałem ze wspólnikiem z usług wymienionej wcześniej firmy i muszę przyznać, że pełna profeska. My akurat wynajmowaliśmy samochód dostawczy do przewiezienia towaru do firmy. Kierowcami byliśmy my, ponieważ posiadają oni samochody dostawcze, których kierowcami mogą być osoby posiadające kategorie B.
#2016-10-27 08:55:16 

miss_masz

Użytkownik

Hej! Zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług tej firmy! W zeszłym roku miałam stłuczkę (nie z mojej winy) i potrzebowałam samochodu zastępczego. Znajomy polecił mi tą wypożyczalnie i miał racje – wszystko odbyło się bezproblemowo. Otrzymałam samochód tej samej klasy, jak mój własny a wszystkie koszty pokryło OC sprawcy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015