#2016-10-28 01:41:06 

german

Użytkownik

Witam. Szukam jakiegoś dobrego coacha z Poznania lub okolic. Chciałabym się zapisać na indywidualną wizytę ;) czuję, że mam pewne blokady i ogólnie chciałabym spróbować swoich sił w trakcie takich sesji. Jestem mega nastawiona na zmiany życiowe i właśnie chcę ukierunkować swoje siły na pracę z Coachem. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego coacha z okolic Poznania, albo z samego miasta? Będę mega wdzieczna za Waszą pomoc!
#2016-10-28 01:59:15 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Ja polecam super coaching z Poznania ;) miałam dużą przyjemność uczęszcząc tam na spotkaniach i prowadzący zrobił na mnie pioronujące wręcz wrażenie ;) myślę, że na pewno bardzo dużo Ci dadzą sesje w tamtym miejscu ;)
#2016-10-28 04:06:11 

golarzFilip

Użytkownik

O proszę, ja też szukam dobrego coacha z Poznania, może akurat też skorzystam z tego, że tutaj piszecie o takim i może też skorzystam z jakiegoś Waszego wyboru..
#2016-10-28 05:13:10 

mikser_mocy

Użytkownik

Ja skorzystałem z firmy szkoleniowej Michała Łęgowskiego i bardzo dobrze na tym wyszedłem. Ogólnie jest to człowiek o niebywałej wręcz wiedzy i jest bardzo dobrze wykształcony w zakresie psychologii i pracy z drugim człowiekiem. Każdemu jest w stanie pomóc.
#2016-10-28 05:28:59 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Potwierdzam! Też bardzo dobrze wspominam coaching u Michała Łęgowskiego i z całą pewnością jest to osoba, do której wrórcę niebawem, ponieważ pomógł mi on w obliczu bardzo poważnych problemów osobistych i teraz ponownie mam pewien problem i chciałbym się z nim skonsultować w tej sprawie.
#2016-10-28 08:27:07 

dreamwarrior

Użytkownik

Coaching to jest super sprawa i każdy powinien tak naprawdę rozważyć dobrą wizytę u takiego coacha, bo naprawdę to może sporo pozmieniać w życiu na plus. Krótka wizyta, a naprawdę to jest coś niesamowitego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015