#2016-11-09 02:24:58 

żarówka

Użytkownik

Witam. Można się tutaj zaplątać, dlatego postanowiłam założyć własny temat poświęcony dziedzinie wydruku przestrzennego. Chciałabym uzyskać jak najwięcej informacji na ten temat. Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś z was zechce podzielić się tymi informacjami. Interesują mnie zarówno sprzęty jak i wymienne wkłady. Pytanie także, co jeszcze można by było wykonać korzystając z takiej drukarki? Bo dobry pomysł też jest na miarę złota.
#2016-11-09 04:56:00 

dreamwarrior

Użytkownik

Siemka. Według mnie najlepsze są specjalnie przystosowane drukarki typu makerbot replicator z18. Uważam, że dzięki nim wydruki 3d sls będą fantastycznie się prezentowały. Oczywiście trzeba nastawić się na to, że wszystko to będą nieco większe koszty niż do tradycyjnych drukarek laserowych czy atramentowych, ale nie można tego porównywać. Bo wydruk 3d to zupełnie inna jakość.
#2016-11-09 07:14:15 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Witam. Uważam podobnie. Nie ma co porównywać przeszłości z teraźniejszością. Wydaje mi się, że dobrze byłoby wziąć pod uwagę również odpowiednie oprogramowanie do tego, przyda się na przykład ironcad. Dzięki temu łatwiej będzie programować wydruk, a w zasadzie projektować go. A to co wydrukujesz zależy już tylko i wyłącznie od twojej wyobraźni. Niektórzy mają bardziej zwariowane pomysły.
#2016-11-09 09:15:13 

czekkolada

Użytkownik

Dzień dobry. Nie znam się co prawda na samym sprzęcie. Ale sądzę, że gdybym miała do swojej dyspozycji taki sprzęt drukujący to na pewno bym już coś wymyśliła. Przykładowo biżuteria z drukarki 3d musiałaby się prezentować dość ciekawie. Może właśnie do tego stosowałabym swój sprzęt. Nowe bransoletki, kolczyki. Słyszałam, że można zastosować do tego filament z żywicy, dlatego do biżuterii na pewno by się przydał.
#2016-11-09 10:00:48 

shurumburum

Użytkownik

Witam wszystkich. Miałem okazję jakiś czas obcować z takimi sprzętami. Rzeczywiście możliwości jest wiele. Można zaprojektować i wydrukować dosłownie wszystko. Od specjalistycznych elementów medycznych po sex-gadżety. Generalnie poleciłbym wam ten sklep 3dphoenix.pl mają bardzo duży wybór asortymentów z tej dziedziny i nie tylko. Myślę, że można sprawdzić i zobaczyć czy takie pasują do oczekiwań.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015