#2017-01-04 04:50:47 

dreamwarrior

Użytkownik

Witajcie, zakładam watek, gdyż chciałbym, abyście polecili mi program bądź jakąś sprawdzoną pomoc informatyczną dla firm, która pomoże mi dokonać archiwizacji danych. Chodzi mi o skuteczne stworzenie kopii zapasowych i duplikację danych. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi osob doswiadczonych w tym temacie!
#2017-01-04 06:40:43 

golarzFilip

Użytkownik

Czesc, a czy słyszałeś może o oprogramowaniu ARCserve backup??? Polecam całym sercem, bo to chyba najlepsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych systemów Windows o wlasciwie kazdej wielkosci. Poza tym, co fajne, oprogramowanie daje możliwosc sprawdzenia stanu nośnika z chronionymi danymi.
#2017-01-04 09:05:44 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Spotkalem sie z oprogramowaniem, o którym mówi kolega wyżej dzieki firmie takiej jak http://www.wieza.pl/ – radze Ci skorzystac z usług firmy takiej jak ta. Jesli chodzi o archiwizację danych, to nie ma żartów i naprawdę lepiej, żeby zajął się tym tematem specjalista. Poza tym ktoś, kto się na tym zna, po analizie profilu firmy doradzi, jak czesto trzeba ponawiac archiwizacje danych , jak tworzyc kopie zapasowe itp. Pozdrawiam serdecznie
#2017-01-04 09:20:14 

dreamwarrior

Użytkownik

Bardzo Wam dziękuję! Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015