#2017-01-13 05:51:06 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Chce kupić fajne spodnie dla męża. Zastanawiam się jak dobrze je dobrać. Kroje, kolory, rozmiary... jest dużo szczegółów o których wbrew pozorom powinno się pomyśleć. Nie chce chwytać lepszych pierwszych z półki tylko kupić dobrany krój.
#2017-01-13 06:13:26 

golarzFilip

Użytkownik

Ja pracowałem w różnych sklepach z odzieżą i to wcale nie jest takie oczywiste, wybrać dobre spodnie. Są różne fasony, regular, slim, czyli wąskie, loose, szersze. Są też różne kroje nogawek, bootcut, rozszerzająca się u dołu, ale do tego to bym ostrożnie podchodził, straight, prosta nogawka, i tappered lub carrot albo narrow, czyli zwężająca się. Różne fasony to różne połączenia, na przykład slim tappered albo regular straight, czyli klasyczne i proste. Trzecim czynnikiem ważnym jest skład. W wielu dżinsach jest dodatek eleastanu, są wtedy bardziej rozciągliwe i wygodne. Te z bawełny są grubsze, ale łatwiej się przecierają. W zimowych modelach jest głównie bawełna. JEśli chodzi o rozmiarówkę to również należy uważać, bo niektóre marki mają swoje i można się pogubić. Tu więc należy pytać.
#2017-01-13 08:14:58 

miss_masz

Użytkownik

Polecam zajrzeć na strone sklepu https://splendear.com/on/odziez/spodnie?manufacturer=14 . Najlepiej dobrać coś odpowiedniego po prostu online, wówczas będziesz mieć więcej czasu, żeby w spokoju dokonać wyboru.
#2017-01-13 08:27:44 

azalia

Użytkownik

Ja polecam marke Tommy Hilfiger. To już trochę z wyższej półki, dobre jakościowo spodnie. Też polecam przez internet, wówczas są dostęone tabele rozmiarów i łatwo dobrać odpowiedni. W większości sklepów możesz tez bez problemu wymienić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015