#2017-01-18 07:20:28 

miss_masz

Użytkownik

Witam. Odwiedziłam niedawno jeden z duzych warszawskich sklepów z osłonami okiennymi i zainteresowały mnie dostepne tam żaluzje bambusowe. Czy ktoś z Was ma tego typu osłony w swoim domu, a jeśli tak, to jak się te żaluzje prezentują? W jakich wnętrzach sprawdzają się tego rodzaju rozwiązania?
#2017-01-18 09:24:47 

czekkolada

Użytkownik

U mnie w domu są zamontowane eleganckie żaluzje bambusowe Warszawa oferuje spory wybór tych wysokojakościowych produktów. Nie w każdym pomieszczeniu w moim domu mam jednak te żaluzje, gdyż uważam, ze najbardziej pasuja one do przestronnych pokoi z drewnianymi meblami oraz podłogami. Są to żaluzje nadające pomieszczeniu ekskluzywnego oraz nieco orientalnego stylu. Godna uwagi oferta żaluzji bambusowych znajduje się na stronie internetowej http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/zaluzje-bambusowe. Polecam tę ofertę szczególnie tym, którzy cenią oryginalność i wyszukane rozwiązania w swoim domu.
#2017-01-18 10:25:11 

miss_masz

Użytkownik

Chyba zdecyduję się na zamówienie tych żaluzji, ale tylko do salonu. Myśle, że będą świetną ozdobą tego reprezentatywnego pomieszczenia. W pozostałych pokojach w moim domu najprawdopodobniej zamontuję rolety dzień noc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015