#2017-01-18 02:08:59 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Cześć wszystkim. Nie trudno zobaczyć, że szukam dobrych okien. Chciałbym kupić jakieś konkretne, by mi na lata służyły. Będzie mi miło, jeśli zechcecie coś podpowiedzieć także na temat okien, na czym się warto skoncentrować, co powinny mieć i ile kosztują. Pozdrawiam.
#2017-01-18 04:49:57 

rozdymka

Użytkownik

Dzień dobry. Na temat okien wiem tyle, że powinny mieć solidne uszczelki. Najlepiej kilka. Wtedy okno jest najlepiej chronione, nie dostaje się woda itp. Dobrze by było, gdyby w takich oknach zamontowano dwupowierzchniowe uszczelki wtedy odpowiednio odprowadzają wodę. Dla mnie to istotne, bo miałam problem z wodą po deszczowym dniu. Podłoga pływała wtedy.
#2017-01-18 07:35:26 

german

Użytkownik

Witam. Ja mogę polecić tą firmę producentokien.eu. Kupowałem tam okna plastikowe. Mi zależało wtedy na estetyce i na tym, aby były rozchylane. Tam właśnie takie znalazłem. Cena też była nieduża więc tym bardziej Mie zachęciliby kupić no i nie żałuję. Tobie też polecam.
#2017-01-18 10:06:50 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

Ja to się niestety nie znam na oknach, ale wiem, że gdybym kupowała to byłby plastikowe, bo są ładne i szybko się je czyści. Kiedyś miałam drewniane, to różnica jest kolosalna przynajmniej w porządkach. Pozdrawiam
#2017-01-18 10:20:37 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Dzień dobry. Myślę, że ważny jest jaki to producent okien PCV Szczecin to według mnie najlepsza z możliwych lokalizacji, bo stacjonuje tam dobra firma, ktoś chyba już polecił, ale powtórzę żeby było jasne, tutaj macie adres strony http://producentokien.eu/. Znajdziecie tam dobrej jakości okna zarówno z aluminium jak i plastikowe, do wyboru. Ceny też moim zdaniem bardzo przystępne, dlatego warto wziąć pod uwagę.
#2017-01-18 11:02:11 

żarówka

Użytkownik

Mogę potwierdzić, firma dobra, ceny też bardzo dobre.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015