#2017-01-30 03:39:56 

german

Użytkownik

czy według was hale stalowe nadają się jako produkcyjna przestrzeń? Ceny są kuszące, bo taniej wychodzi niż stawianie normalnego budynku, ale nie mam pewności czy to za kilka lat mi się po prostu zacznie rdzewieć albo niszczeć po prostu. Macie jakieś zdanie na ten temat?
#2017-01-30 05:39:33 

obelix

Użytkownik

nie no, tym to się nie musisz absolutnie martwić. Dzisiejsza technologia zabezpiecza stalowe konstrukcje i przez wiele lat nic takiej hali nie ruszy, tego możesz być pewny.
#2017-01-30 06:45:19 

rozdymka

Użytkownik

zgadzam się z przedmówcą. Moje przetwórstwo warzywno owocowe zamówiło projekt i wykonanie takich stalowych magazynów jakieś pięć lat temu. Nic się do tej pory nie dzieje, a już na pewno żadna rdza się nie czepia stali. Jak masz dobrze wykonaną konstrukcję to możesz spać spokojnie.
#2017-01-30 09:07:29 

pluto

Użytkownik

nasza firma stawiała hale magazynowo produkcyjne w zeszłym roku za śmieszne pieniądze. Jak podliczyliśmy ile pieniędzy musielibyśmy wydać na budowę takich murowanych magazynów, to oszczędności wyszły kolosalne. Polecam fachowców z tej firmy http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/hale-produkcyjne/ wiodą prym na tym rynku. Warto skorzystać z ich oferty tym bardziej że wykorzystują w konstrukcjach polską stal!
#2017-01-30 11:41:17 

MariolaRozrodowicz

Użytkownik

zgodzę się z panem wyżej, wspierajmy polską gospodarkę, a IR SOLID Hale Stalowe właśnie jest typowo polską marką bo korzysta z naszego rodzimego surowca. Tak trzymać, ja popieram i do tego samego zachęcam.
#2017-01-30 12:53:27 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

stalowe konstrukcje są lekkie i wytrzymałe, bez obaw wytrwają wiele lat jak są dobrze zaprojektowane i wykonane z dobrego materiału. na pewno taniej cię wyniesie. nie zastanawiaj się nawet.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015