#2017-02-01 22:33:35 

golarzFilip

Użytkownik

Witam serdecznie. Wpadłem na taki pomysły, że moje dziecko mogłoby się nauczyć już podstaw programowania. Wiem, że to podobno przsypiesza i to bardzo rozwój dzieciaka, więc czemu by nie spróbować, a skoro są takie możliwości, to po prostu aż żal z nich nie skorzystać. Jak myślicie? Warto czy nie warto?
#2017-02-02 01:07:27 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

No moim zdaniem warto. Dzieciaki się tego bardzo szybko uczą, a teraz jeszcze na dodatek powstają takie specjalne metody nauki dla dzieci, więc jak trafisz na tkaich specjalistów, to możesz swojemu dziecku znaleźć pasję na całe życie i przyszły zawód nawet ;)
#2017-02-02 01:52:06 

żarówka

Użytkownik

Ja też bym chętnie posłała dziecko na coś takiego. Tylko właśnie nie wiem gdzie. Możesz powiedzieć, gdzie takie warsztaty czy tam taka nauka się odbywa? Bo właśnie ja niczego nie mogę znaleźć sensowego, a też posyłać tylko po to, że chodziło to też bez sensu raczej
#2017-02-02 03:19:43 

dreamwarrior

Użytkownik

Ja na stronie http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauka-programowania/ znalazłem taką ofertę. Wygląda to świetnie i dlatego te podstawy programowania dla dzieci tak mnie zainteresowały. Sprawdź, może u Ciebie się też odbywają takie zajęcia i Twoje dziecko się tam wielu rzeczy nauczy
#2017-02-02 04:13:22 

żarówka

Użytkownik

Odbywają się u mnie też te zajęcia. Nie wiem, jakim cudem mnie się samej nie udało wcześniej tego poszukać… No ale nic, podałeś mi lnk, teraz mogę tam zapisać dziecko i zobaczyć co z tego wyjdzie. Kto wie, może zostanie dzięki temu jakimś kolejnym sławnym programistą milionerem? :D
#2017-02-02 06:41:19 

dreamwarrior

Użytkownik

No tego to nigdy nie wiadomo i nie dowiemy się, dopóki nie spróbujemy. No więc ja czym prędzej zapisuje to swoje dziecko na zajęcia i zobaczę czy polubi to programowanie czy nie polubi. Może tak jak mówicie będzie miało już pasje na całe swoje życie i od razu wybierze zawódw
#2017-02-02 09:05:45 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Mój dzieciak bardzo szybko się uczy programowania, aż tak nprawdę byłem w szoku, w tak młodym w ogóle tak można. Ale jak widać program się musi sprawdzać tego kursu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015