#2017-02-12 22:41:08 

golarzFilip

Użytkownik

Chcemy oferować większej grupie klientów swoje wyroby. W tym momencie mamy moce produkcyjne które pozwalają nam pokryć zapotrzebowanie rynku ogólnopolskiego. Kampania marketingowa już się robi, jednak problemem pozostaje dystrybucja. Nie mamy w tym względzie zbyt dużych możliwości więc chcemy współpracować z kimś z zewnątrz. I o propozycje w tym względzie Was proszę :)
#2017-02-13 00:18:23 

dreamwarrior

Użytkownik

Jak mniemam chodzi głównie o dystrybucje krajową więc to nie powinien być jakiś szczególny problem. Najważniejsze to dysponować siecią pośredniczącą w postaci punktów ewentualnego przeładunku bo zwykle bez tego się nie obejdzie. Tylko kto ma takie możliwości, hm...
#2017-02-13 00:38:48 

czekkolada

Użytkownik

Przynajmniej jedną taką firmę znam www.tirsped.com.pl/dystrybucja. Przy okazji nadmienię że zajmują się też spedycją międzynarodową więc w perspektywie ewentualnego importu to duży atut. Logistyka i dystrybucja z Tirsped w moim przypadku nigdy nie budziła zastrzeżeń.
#2017-02-13 03:22:03 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

To wiele wskazuje że solidnego partnera już masz. Swoją drogą nie wiedziałem że oni też robią dystrybucję krajową, kojarzyłem ich jak dotąd głównie z transportem morskim.
#2017-02-13 04:00:29 

shurumburum

Użytkownik

Jak chcą utrzymać się na rynku to muszą być wszechstronni. To mądre podejście bo jak masz mniejsze dochody ze spedycji, z przesyłek lotniczych czy ponadgabarytów to możesz sobie nadrobić współpracą z krajowymi producentami.
#2017-02-13 06:24:51 

mikser_mocy

Użytkownik

Bez pewnej dozy elastyczności to raczej się nie obejdzie. Czasy wąskiej specjalizacji w spedycji minęły raczej bezpowrotnie i kto w porę to zrozumie przetrwa na rynku.
#2017-02-13 08:55:23 

shurumburum

Użytkownik

Zwróćcie uwagę że modele dystrybucji w ostatnich latach mocno się zmieniły. Ja zauważyłem przenoszenie pewnych schematów ze spedycji międzynarodowej na grunt krajowy – efektem jest znaczne usprawnienie procesu.
#2017-02-13 10:16:01 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Weźcie jeszcze pod uwagę że w kraju odpadają wszystkie kwestie odpraw celnych, granicznych itp. Gotowy produkt jedzie w Polskę i można to wszystko robić znacznie szybciej. Eksport to już inna bajka chociaż w UE to i tak łatwa sprawa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015