#2017-02-14 04:40:58 

żarówka

Użytkownik

Witam wszystkich. Muszę kupić sobie ślubną biżuterię :). W ogóle myślałam że założę coś z rzeczy które mam ale moja mama się uparła że muszę do slubu koniecznie mieć cos nowego dlatego chciałabym podpytać co powinnam kupić i w którym sklepie w ogóle szukać czegoś na tę okazję bo nawet nie wiem jak to powinno wyglądać :).
#2017-02-14 05:09:55 

azalia

Użytkownik

Po pierwsze gratuluję :), a po drugie powinnaś dopasować bizuterię do sukni i do wystroju kościoła. Można dostać naprawdę bardzo ładne kolczyki i naszyjniki w dobrych cenach tylko trzeba poszukać. Np tu masz niedrogi sklep z duzym wyborem: https://www.bizuteria-radziszewska.pl/category/bizuteria-bizuteria-slubna i wydaje mi się że coś na pewno tu znajdziesz bo wzory są tak zróżnicowane że będa pasować do róznych scenerii. Zasady doboru elementów takie same z normalną biżuterią jak i biżuteria ślubna sklep internetowy jest tu najwazniejszy, żeby wybrac sprawdzony i z pewnymi, dobrymi towarami. Pozdrawiam.
#2017-02-14 06:55:00 

dreamwarrior

Użytkownik

Panny młode naprawde nie mają na co wydawać pieniedzy :P Po co zamawiać nowy komplet skoro jakiś ze starych może pasować? Przeczyścic tylko albo nawet oddać do czyszczenia i cieszyć się że te pieniadze mozna wydac na coś innego np na alkohole :)
#2017-02-14 09:52:37 

golarzFilip

Użytkownik

Nie tylko kobiety to rozumieją bo ja także ;]. Sam zachecalem moja zone zeby kupila sobie cos nowego bo ślubu nie bierze się co roku i fajnie zeby jakas pamiatka pozostala. Suknie zwykle się sprzedaje a biżuteria to biżuteria zawsze mozna ją w przyszłości założyć na jakąś ważną okazję
#2017-02-14 10:53:50 

żarówka

Użytkownik

Sklep mi się podoba, znalazłam kilka fajnych kompletów które idealnie pasowałyby do sukni ale nie wiem czy wybrać coś skromnego czy może raczej wystawnego? Jak uważacie?
#2017-02-14 11:53:38 

azalia

Użytkownik

To zależy tylko od Ciebie. Jeśli suknia na to pozwala i dobrze się czujesz w wystawnej biżuterii to nic nie stoi na przeszkodzie żeby taką sobie kupić. Zastanów się na spokojnie, przemyśl wszystko dokładnie ale sie nie stresuj. Na pewno bedziesz swietnie wygladac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015