#2017-03-08 04:30:05 

dreamwarrior

Użytkownik

Jak w temacie – nawala mi zawieszenie i ktoś znający się na rzeczy powinien tam zajrzeć i zrobić co trzeba. Niestety nie mam kompletnie rozeznania w warszawskim rynku więc gdyby ktoś z posiadaczy Peugeota umiał doradzić sensowną miejscówkę to byłby zobowiązany. Fajnie jakby ceny w takim serwisie były ludzkie.
#2017-03-08 05:58:43 

żarówka

Użytkownik

Przy tej konkurencji jaką masz w stolicy to cenowo nie powinno być masakry. Jak byłam w serwisie ze swoją Xarą to nie skasowali dużo – ale wtedy nie chodziło o zawieszenie tylko o koła. No ale nie sądzę byś musiał wydać Bóg wie ile...
#2017-03-08 07:43:36 

Piąty_Pancerny

Użytkownik

Ten serwis na pewno sobie z tym poradzi: http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Działają w paru miejscach w Polsce, na pewno tez w Krakowie i Poznaniu. O ile mi wiadomo to jak nawala tylna belka Warszawa jest dobrym miejscem na taką naprawę. I cennik jak na stołeczne realia mają naprawdę korzystny.
#2017-03-08 08:27:29 

Tomasz.Nadolski

Użytkownik

Zawsze byłem za tym żeby z autem danej marki iść do serwisu dedykowanego. Jak oni cały czas dłubią w tych francuzach to doskonale wiedzą co je boli i z jakimi typowymi usterkami trzeba się liczyć. Zwykły mechanik często szuka przyczyny po omacku i na koniec guzik z tego jest.
#2017-03-08 08:51:49 

czekkolada

Użytkownik

Podobają mi się francuskie samochody. Sama jak dotąd jeżdżę oplem ale niewykluczone że postawię na jakieś fajne Renault ponieważ design mają stylowy a jakość ponoć też stoi na solidnym poziomie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015