#2016-12-08 01:18:56 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Witam. Własnie zaczynam rozszerzać dietę mojego maluszka, który skończył już 4 miesiące i oprócz samodzielnie przygotowywanych dań zamierzam podawać mu dania ze słoiczków. Które dania spośród dostępnych na rynku możecie mi polecić?
#2016-12-08 02:30:31 

miss_masz

Użytkownik

Ja polecam różne dania po 4. miesiącu marki humana. W każdym posiłku tej firmy znajduje się 100 procent składników organicznych. Moim maluszkom smakowały zwłaszcza deserki jabłkowo-brzoskwiniowe. Polecam też puree z dyni i puree z marchewki, które również można podawać dziecku już po czwartym miesiącu życia.
#2016-12-08 04:46:51 

yellowSubmarine

Użytkownik

Ja również uważam dania ze słoiczków tej marki za bardzo pożywne i smaczne. Pamietam, ze mojemu synkowi szczególnie przypadły do gustu dania po 6. miesiącu, takie jak: zupka warzywna z ryzem i kurczakiem oraz deserek bananowy. Polecam również pyszne kaszki, herbatki oraz mleko modyfikowane tej firmy.
#2016-12-08 06:59:13 

SkaNdaListKa

Użytkownik

A mogę wiedzieć, gdzie kupujecie produkty dla dzieci tej firmy? Nie słyszałam wcześniej o daniach ze słoiczka ani kaszkach jej produkcji.
#2016-12-08 09:54:56 

yellowSubmarine

Użytkownik

Ja zazwyczaj robię zamówienie na produkty dla dziecka w dobrze wyposazonych aptekach internetowych, takich jak aptekagemini.pl. Często dorzucam do zamówienia suplementy diety dla mnie i innych członków mojej rodziny. Całe zamówienie otrzymuję zawsze szybko za pośrednic-twem sprawdzonej firmy kurierskiej.
#2016-12-08 11:28:06 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Aha, a orientujesz się, czy można tam dostać jakiś sprawdzony suplement diety na wsparcie stawów i mięśni? Taki suplement przydałby się mojemu męzowi, który na co dzien sporo trenuje.
#2016-12-08 12:25:39 

yellowSubmarine

Użytkownik

Ja przed porodem też dużo ćwiczyłam i przyjmowałam wtedy suplement diety litozin. To sprawdzony produkt, który zawiera skladniki ważne dla zdrowia mięśni i stawów, w tym kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminę C. Obecnie dopiero powoli wracam do treningów i póki co nie przyjmuję tego suplementu, ale gdy zwiększę swoją aktywność fizyczną, znow będę go przyjmować.
#2016-12-08 14:12:48 

SkaNdaListKa

Użytkownik

Dzięki za rekomendacje. Zaproponuję mężowi ten preparat, bo sądzę, ze mu się przyda. Też planuję teraz zrobić większe zamówienie w poleconej przez Ciebie aptece internetowej.
#2016-12-08 16:21:00 

yellowSubmarine

Użytkownik

Nie zapomnij też o sobie. W tej aptece znajdziesz również duży wybór dermokosmetyków, dzięki którym będziesz mogła zatroszczyć się o swój wygląd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015